دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آرشیو صوتی و متنی دروس خارج حوزه در اینترنت

No image
آرشیو صوتی و متنی دروس خارج حوزه در اینترنت مدیر عامل مؤسسه صدای بهار از راه‌اندازی آرشیو صوتی و متنی دروس خارج حوزه علمیه قم در اینترنت خبر داد.
جواد جوادی، مدیرعامل مؤسسه صدای بهار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، گفت: آرشیو صوتی دروس خارج حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی و حسین نوری همدانی و آیات عبدالله جوادی آملی و جعفر سبحانی هم اکنون در سایت اینترنتی مؤسسه صدای بهار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
وی ادامه داد: این آرشیو به صورت روزانه به روز رسانی می‌شود و علاقه‌مندانی که موفق نمی‌شوند به صورت زنده از دروس این مدرسان سطوح عالی استفاده کنند، می توانند پس از اتمام درس با مراجعه به آرشیو صوتی از درس ارایه شده در آن روز بهره‌مند شوند.
وادی با اشاره به راه ‌اندازی آرشیو متنی دروس خارج حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی و آیت‌الله سبحانی به صورت روزانه افزود: با رایزنی انجام شده با دفتر آیت‌الله جوادی آملی، آرشیو متنی دروس خارج این مدرس حوزه علمیه نیز تا چند روز آینده راه‌اندازی می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد آرشیو متنی دروس آیت‌الله نوری همدانی نیز به زودی راه‌اندازی شود.
مدیر عامل مؤسسه صدای بهار امکان جستجوی کلمه‌ای در آرشیو متنی را از ویژگی‌های بسیار کارآمد این بخش دانست و اظهار داشت: راه‌اندازی بخش آرشیو صوتی و متنی دروس خارج با استقبال خوبی به ویژه از سوی طلاب شهرستان‌ها روبه‌رو شده است.
گفتنی است،‌ موسسه صدای بهار تاکنون اقدام به پخش زنده دورس خارج فقه حضرت آیت الله مکارم شیرازی، حضرت آیت‌الله نوری همدانی، اصول آیت الله سبحانی، فقه و اصول آیت الله موسوی جزایری و درس تفسیر آیت الله جوادی آملی از طریق اینترنت کرده است.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.eshia.ir یا http://www.baharsound.com/eshia به صورت زنده از دروس خارج فقه، اصول و تفسیر حوزه علمیه استفاده و سوالات خود را نیز به صورت زنده بپرسند.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

در پروژۀ گفتمان های الحادی ....
No image

آماده سازی کتاب فرهنگ تاریخ ادوار مسیحیت

فاز اول پروژۀ مسیحیت شناسی، در قالب معرفی تفصیلی تاریخ ادوار مسیحیت مشتمل بر 50 مدخل که به بررسی تاریخی مسیحیت از قبل از میلاد مسیح تا قرن اخیر پرداخته است،
درگذشت علامه فضل الله

درگذشت علامه فضل الله

علامه "سید‌محمد حسین فضل‌الله " مرجع عالی شیعیان در لبنان که بر اثر خونریزی شدید معده، امروز دار فانی را وداع گفت، در سال 1935م (1354ق) در نجف اشرف در خانواده روحانی دیده به جهان گشود.
تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

عنصر محوری این گردهمایی وزین ارزیابی رهاورد وحی و نبوت از یک سو، بررسی یافته‌های بشری از سوی دیگر و مقدور و کیفیت تأثیر داده‌های آسمانی در داشته‌های زمینی از سوی سوم است تا در تلو این تحقیق مُضلّع نوآوری و شکوفایی تمدن انسانی که عصاره تلفیق عقل و نقل است، روشن شود.
Powered by TayaCMS