دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آغاز ترم تابستانی طلاب حوزه علمیه کرج

No image
آغاز ترم تابستانی طلاب حوزه علمیه کرج کلاس های تابستانی مشترک مدارس علمیه امام صادق(ع) کرج و معصومیه قم از هشتم تیرماه در کرج آغاز شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، کلاس های ترم تابستان مدرسه علمیه امام صادق(ع) کرج از هشتم تیرماه آغاز شد.
حجت الاسلام سید مهدی موسوی، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع)‌ کرج در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا گفت: در ترم تابستان این مدرسه علمیه که مدت آن 45 روز است، دروس پایه دوم تا پنجم حوزه ارائه شده است.
وی با اشاره به این که امسال اولین دوره ترم تابستان در این مدرسه برگزار می‌شود، اظهار داشت: سی نفر از طلاب مدرسه علمیه امام صادق(ع) از این طرح استقبال کرده و سی طلبه نیز از مدرسه علمیه معصومیه قم در این دوره شرکت کرده‌اند.
حجت الاسلام موسوی با بیان این که متأسفانه تعطیلات حوزه علمیه زیاد شده‌ است و فرصت های زیادی از دست می‌رود، تصریح کرد: برگزاری دوره‌های تابستانی فرصت خوبی است، برای طلاب مستعد که از جهت علمی قوی هستند تا سرعت بیشتری پیدا کنند و دوره‌ شش ساله را سریع تر به اتمام برسانند.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

در پروژۀ گفتمان های الحادی ....
No image

آماده سازی کتاب فرهنگ تاریخ ادوار مسیحیت

فاز اول پروژۀ مسیحیت شناسی، در قالب معرفی تفصیلی تاریخ ادوار مسیحیت مشتمل بر 50 مدخل که به بررسی تاریخی مسیحیت از قبل از میلاد مسیح تا قرن اخیر پرداخته است،
درگذشت علامه فضل الله

درگذشت علامه فضل الله

علامه "سید‌محمد حسین فضل‌الله " مرجع عالی شیعیان در لبنان که بر اثر خونریزی شدید معده، امروز دار فانی را وداع گفت، در سال 1935م (1354ق) در نجف اشرف در خانواده روحانی دیده به جهان گشود.
تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

عنصر محوری این گردهمایی وزین ارزیابی رهاورد وحی و نبوت از یک سو، بررسی یافته‌های بشری از سوی دیگر و مقدور و کیفیت تأثیر داده‌های آسمانی در داشته‌های زمینی از سوی سوم است تا در تلو این تحقیق مُضلّع نوآوری و شکوفایی تمدن انسانی که عصاره تلفیق عقل و نقل است، روشن شود.
Powered by TayaCMS