دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

امتحانات طلاب جدید الورود حوزه علمیه قم پایان یافت

No image
امتحانات طلاب جدید الورود حوزه علمیه قم پایان یافت امتحانات طلاب جدید الورود حوزه علمیه قم که از 17 آذر آغاز شده بود، صبح امروز پایان یافت.
مدیر امتحانات مدارس حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت : این امتحانات در 4 ماده درسی شامل صرف، احکام، تجوید و عقاید از 17 آذر آغاز شده و صبح امروز 21 آذر به اتمام رسید. سئوال و تصحیح اوراق به صورت متمرکز بوده ولی امتحانات به صورت غیر متمرکز و در مدارس علمیه قم برگزار شد.
حجت الاسلام ملانوری افزود: پیش بینی می شود نتایج این آزمون تا دو هفته دیگر اعلام شود. طلابی که با دلایل موجه امکان حضور در این امتحانات را نداشته یا به دلایل دیگر نتوانند نمره مناسب را کسب کنند، می توانند در آزمون مجددی که یک ماه آینده در قم برگزار می شود شرکت کنند.
وی افزود: موففیت در این آزمون نهایی، شرط ادامه تحصیل در حوزه های علمیه قم خواهد بود و از ادامه تحصیل کسانی که نتوانند نمره مناسب را کسب کنند جلوگیری می شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

دوره پهلوی را می‌توان دوره رشد و گسترش بهائیت دانست. بسیاری از چهره‌های شاخص بهائیت در این دوره، با بهره‌مندی از حمایت‌های ویژه شاه، سمت‌های سیاسی و اقتصادی متعددی را به دست آوردند.
چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

درباره عوامل گرایش ایرانیان به علویان و مذهب تشیع، مورخان و پژوهشگران نظرات متفاوتی بیان کرده‌اند.
چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

انسان چگونه خودش را به اخلاق فاضله متخلق کند و از رذایل اخلاقی دوری نماید؟ چگونه این معنا را در مرحله عمل پیاده کند؟ علمای اخلاق می‌گویند: ابتدا انسان باید حالت موجود نفس را حفظ کند و سپس به تهذیب رذایل و جبران ضررهای گذشته بپردازد.

پر بازدیدترین ها

Powered by TayaCMS