دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

پیش شماره مجله فرهنگی تحلیلی "راه" منتشر شد

No image
پیش شماره مجله فرهنگی تحلیلی "راه" منتشر شد پیش شماره مجله فرهنگی تحلیلی "راه" از سوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار«جهان»،در این شماره که ویژه نامه قیصر امین پور است آثاری از دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی، دکتر رضا داوری اردکانی، علامه محمدرضا حکیمی، یوسفعلی میرشکاک، مصطفی رحماندوست، سهیل محمودی ، پرویز بیگی، علیرضا قزوه، محمدحسین جعفریان، محمد کاظم کاظمی، عبدالجواد موسوی، زکریا اخلاقی و...منتشرشده است.
قیصر به روایت قیصر، پیرمردی چهل ساله بر پله های سروش، انقلاب در هستی شناسی شعر، شعائر الله در شعر انقلاب، قیصر و حافظ، دولتی یا غیر دولتی، روی دیوار لانه جاسوسی، قیصر و مثلث طلایی معنا، دو ساعت و ربع از آخرین روز شاعر، گفت وگو با پدر قیصر و متن کامل تصنیف های امین پور برخی از عناوین این ویژه‌نامه هستند.
شایان ذکر است اعضای تحریریه ماهنامه فرهنگی- تحلیلی راه پیش از این در قالب تحریریه ماهنامه سوره، دوره چهارم این مجله را منتشر می کردندکه در پی اختلاف با مسوولین حوزه هنری وسازمان تبلیغات اسلامی از سوره اخراج شدند.
منبع خبر:
پایگاه خبری جهان

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

دوره پهلوی را می‌توان دوره رشد و گسترش بهائیت دانست. بسیاری از چهره‌های شاخص بهائیت در این دوره، با بهره‌مندی از حمایت‌های ویژه شاه، سمت‌های سیاسی و اقتصادی متعددی را به دست آوردند.
چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

درباره عوامل گرایش ایرانیان به علویان و مذهب تشیع، مورخان و پژوهشگران نظرات متفاوتی بیان کرده‌اند.
چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

انسان چگونه خودش را به اخلاق فاضله متخلق کند و از رذایل اخلاقی دوری نماید؟ چگونه این معنا را در مرحله عمل پیاده کند؟ علمای اخلاق می‌گویند: ابتدا انسان باید حالت موجود نفس را حفظ کند و سپس به تهذیب رذایل و جبران ضررهای گذشته بپردازد.

پر بازدیدترین ها

Powered by TayaCMS