دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

کمک هزینه سفر کربلا به حافظان خطبه غدیر

No image
کمک هزینه سفر کربلا به حافظان خطبه غدیر از آن جا که هدف از انتشار این کتاب و همچنین اعطای کمک هزینه مذکور، غیر انتفاعی و در جهت گسترش فرهنگ‌دینی است، هیچ‌گونه قرعه‌کشی در کار نخواهد بود و تمامی افرادی که حائز شرایط باشند، کمک هزینه مذکور را دریافت‌خواهند‌کرد.

نشر‌نگار به خوانندگان کتاب پیام نگار (زیارت امین الله و متن خطابه غدیر) که موفق به حفظ خطبه غدیر و پشت سرگذاشتن امتحان این نشر شوند، کمک هزینه سفر به کربلای معلی هدیه‌می‌دهد.
محمد‌مهدی داودی‌پور، مدیر مسئول نشر نگار در این‌باره به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: کتاب پیام نگار که شامل زیارت امین الله و متن خطبه غدیر است، از جمله فعالیت‌های این نشر در زمینه این خطبه گرانقدر است و نشر‌نگار به خوانندگان این کتاب که بتوانند علاوه بر حفظ متن عربی این خطبه، در امتحان شفاهی و کتبی نشر‌نگار با موضوع خطبه غدیر موفق‌شوند، کمک هزینه سفر به کربلای معلی هدیه ‌می‌دهد.
وی مبلغ این کمک هزینه را برای هر نفر 2 میلیون و 500 هزار ریال عنوان‌کرد.
وی ادامه داد:‌ از آن جا که هدف از انتشار این کتاب و همچنین اعطای کمک هزینه مذکور، غیر انتفاعی و در جهت گسترش فرهنگ‌دینی است، هیچ‌گونه قرعه‌کشی در کار نخواهد بود و تمامی افرادی که حائز شرایط باشند، کمک هزینه مذکور را دریافت‌خواهند‌کرد.
داودی‌پور همچنین از برگزاری جلسات تفسیر و توضیح خطبه غدیر در هیات انصارالعباس و مسجد ضرابخانه تهران به ویژه توسط نویسنده کتاب پیام‌نگار، سیدحسین حسینی خبرداد.
چاپ اول کتاب پیام نگار (زیارت امین‌الله و خطابه غدیر) اخیراً با 44 صفحه و بدون قیمت برای خوانندگان روانه‌ بازار ‌شد
www.ibna.ir

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

رفتار و منش امام خمینی (ره) با دختران

رفتار و منش امام خمینی (ره) با دختران

در همۀ جوامع بشری، تربیت فرزندان، به ویژه فرزند دختر ارزش و اهمیت زیادی دارد. ارزش‌های اسلامی و زوایای زندگی ائمه معصومین علیهم‌السلام و بزرگان، جایگاه تربیتی پدر در قبال دختران مورد تأکید قرار گرفته است. از آنجا که دشمنان فرهنگ اسلامی به این امر واقف شده‌اند با تلاش‌های خود سعی بر بی‌ارزش نمودن جایگاه پدر داشته واز سویی با استحاله اعتقادی و فرهنگی دختران و زنان (به عنوان ارکان اصلی خانواده اسلامی) به اهداف شوم خود که نابودی اسلام است دست یابند.
تبیین و ضرورت‌شناسی مساله تعامل مؤثر پدری-دختری

تبیین و ضرورت‌شناسی مساله تعامل مؤثر پدری-دختری

در این نوشتار تلاش شده با تدقیق به اضلاع مسئله، یعنی خانواده، جایگاه پدری و دختری ضمن تبیین و ابهام زدایی از مساله‌ی «تعامل موثر پدری-دختری»، ضرورت آن بیش از پیش هویدا گردد.
فرصت و تهدید رابطه پدر-دختری

فرصت و تهدید رابطه پدر-دختری

در این نوشتار سعی شده است نقش پدر در خانواده به خصوص در رابطه پدری- دختری مورد تدقیق قرار گرفته و راهبردهای موثر عملی پیشنهاد گردد.
دختر در آینه تعامل با پدر

دختر در آینه تعامل با پدر

یهود از پیامبری حضرت موسی علیه‌السلام نشأت گرفت... کسی که چگونه دل کندن مادر از او در قرآن آمده است.. مسیحیت بعد از حضرت عیسی علیه‌السلام شکل گرفت که متولد شدن از مادری تنها بدون پدر، در قرآن کریم ذکر شده است.
رابطه پدر - دختری، پرهیز از تحمیل

رابطه پدر - دختری، پرهیز از تحمیل

با اینکه سعی کرده بودم، طوری که پدر دوست دارد لباس بپوشم، اما انگار جلب رضایتش غیر ممکن بود! من فقط سکوت کرده بودم و پدر پشت سر هم شروع کرد به سرزنش و پرخاش به من! تا اینکه به نزدیکی خانه رسیدیم.

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
No image

امام حسین (ع): «الناسُ عبیدُ الدنیا و الدین لعق علی السنتهم یحوطونه مادرَّت معایشُهم فاذا مُحَّصوا بالبلاء قَلَّ الدَیّانون»

«مردم بندۀ دنیایند و دین بر زبانشان می‌چرخد و تا وقتی زندگی‌هاشان بر محور دین بگردد، در پی آنند، امّا وقتی به وسیلۀ «بلا» آزموده شوند، دینداران اندک می‌شوند.»
No image

قالَ رَسُولُ اللّهِ (صلّى اللّه علیه و آله):«اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤمنینَ لا تَبْرُدُ اَبَداً.»

پیامبر اکرم (صلّى اللّه علیه و آله) فرمود: «براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.» (جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
Powered by TayaCMS