دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

وعده ساخت 50 کتابخانه عمومی در تهران

No image
وعده ساخت 50 کتابخانه عمومی در تهران مهر: مدیر امور کتابخانه های عمومی استان تهران از وعده معاون استاندار تهران برای ساخت بیش از 50 کتابخانه عمومی در شهرها و دهیاری های استان تهران خبر داد.
اسفندیار مبتکرسرابی با اشاره به برگزاری جلسه ای با یوسفعلی درون پرور، معاون عمرانی استانداری تهران گفت: در این جلسه ، معاون استاندار قول داد که 51 کتابخانه عمومی را با بودجه شهرداری های استان بسازد و مقرر شد که در همایش شهرداران استان ، از شهرداران خواسته شود تا جهت توسعه فضای کتابخانه های عمومی استان هر یک کتابخانه ای بسازند و تحویل نهاد کتابخانه های عمومی دهند.
وی همچنین از موافقت احمدزاده ، مدیرکل شهر و روستای استانداری تهران با ساخت 20 کتابخانه عمومی روستایی خبر داد و افزود: در این جلسه ، اختصاص مبلغ 50 میلیون تومان برای کتابخانه های عمومی روستایی تصویب شد.
مدیر امور کتابخانه های عمومی استان اعتبار موردنیاز برای این کار را بیش از یک میلیارد تومان برآورد کرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این بسته فرهنگی شامل 5 پوستر تزئینی با طرح هایی از اشعاری درباره حضرت مهدی (عج) از قیصر امین پور، دعای فرج و دعای نیمه شعبان است.
ترجمه «خلاصه تعالیم اسلام» نوشته علامه طباطبایی به ایتالیایی

ترجمه «خلاصه تعالیم اسلام» نوشته علامه طباطبایی به ایتالیایی

خبرگزاری فارس: کتاب «خلاصه تعالیم اسلام» اثر علامه محمدحسین طباطبائی به تازگی توسط انتشارات بین‌ا‌‌لمللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زبان ایتالیایی ترجمه و منتشر شد.
ارائه 94 مقاله از دانشگاه تبریز در 23 کشور جهان

ارائه 94 مقاله از دانشگاه تبریز در 23 کشور جهان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز گفت: طی 9 ماهه نخست امسال 94 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز با حضور در مجامع علمی 23 کشور اروپایی و آسیایی آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی خود را ارائه کردند.
حضور بانوان طلبه در جشنواره پژوهشی علامه حلی

حضور بانوان طلبه در جشنواره پژوهشی علامه حلی

به گزارش خبرگزاری رسا، به نقل از روابط عمومی جشنواره علامه حلی(ره)، حجت الاسلام زارعی، مدیر اداره امور پژوهشی طلاب حوزه علمیه قم و دبیر جشنواره علامه حلی در نشستی با مدیران اداره ساماندهی تحقیقات حوزه علمیه خواهران گفت
پایان همایش بین‌المللی گفت‌وگوی بین اسلام و مسیحیت در طرابلس

پایان همایش بین‌المللی گفت‌وگوی بین اسلام و مسیحیت در طرابلس

همایش بین‌‌المللی گفت‌وگوی اسلام و مسیحیت که از روز پنجشنبه 13 دی ماه درطرابلس پایتخت لیبی آغاز شده‌بود، شب به کار خود پایان‌داد.
Powered by TayaCMS