دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آیت الله سیستانی با هرگونه توافقنامه ناقض استقلال عراق مخالفت کرد

No image
آیت الله سیستانی با هرگونه توافقنامه ناقض استقلال عراق مخالفت کرد امنیت ملی عراق
آیت الله سید علی سیستانی در دیدار با موفق الربیعی، حفظ استقلال عراق را مهمترین بند مذاکره دولت عراق و آمریکا پیرامون توافقنامه امنیت میان دو کشور دانست.
به گزارش خبرگزاری رسا، موفق الربیعی مشاور امنیت ملی عراق روز گذشته با حضور در دفتر آیت الله العضمی سید علی سیستانی با این مرجع عالیقدر نجف دیدار و گفتگو کرد.
مشاور امنیت ملی عراق در این دیدار آخرین تحولات امنیتی و سیاسی و همچنین بهبود اوضاع امنیتی کشور را طی گزارشی تقدیم آیت الله سیستانی نمود.
وی پس از این دیدار در کنفرانس خبری با اشاره به موضع آیت الله سیستانی در قبال توافقنامه امنیتی عراق و آمریکا گفت: آیت الله سیستانی به دقت مراحل مذاکرات دو طرف پیرامون توافقنامه امنیتی را پیگیری می کند.
موفق الربیعی حفظ استقلال و ثبات کشور را از مطالبات این مرجع عالیقدر عراق خواند و افزود: آیت الله سیستانی حفظ استقلال و ثبات کشور را از مهمترین بندهای این مذاکرات دانست و هرگونه توافقنامه ای که خدشه اندکی به استقلال عراق وارد کند را نامشروع خواند.

منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

پایان همایش بین‌المللی گفت‌وگوی بین اسلام و مسیحیت در طرابلس

پایان همایش بین‌المللی گفت‌وگوی بین اسلام و مسیحیت در طرابلس

همایش بین‌‌المللی گفت‌وگوی اسلام و مسیحیت که از روز پنجشنبه 13 دی ماه درطرابلس پایتخت لیبی آغاز شده‌بود، شب به کار خود پایان‌داد.
No image

فلسطین؛ 60 سال پس از نکبت

پر بازدیدترین ها

امروز در تاریخ

امروز در تاریخ

امروز دوشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال 1386 هجری شمسی ، مقارن است با پنجم رمضان سال 1428 هجری قمری و برابر است با هفدهم سپتامبر 2007 میلادی.
Powered by TayaCMS