دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

"یک ماه خون گرفته" منتشر شد

No image
"یک ماه خون گرفته" منتشر شد کتاب "یک ماه خون گرفته؛ هفتاد و دو ستاره"شامل اشعار و نوحه های مرتبط با امام حسین (ع) و عاشورا از غلامرضا سازگار و مهدی خرازی، توسط دفتر هنر و ادبیات هلال و با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی در قطع جیبی منتشر شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، این کتاب با هدف تهیه منبعی غنی و ارزشمند از اشعار مرتبط با سالار شهیدان تألیف و منتشر شده تا مداحان با بهره گیری از آن، در ارائه مطالب سازنده به مخاطبان خود عملکردی ارزشی داشته باشند .
سازمان تبلیغات اسلامی در پی تأکیدهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارزشی‌تر شدن فعالیت مداحان در ایام عزای حسینی، تألیف این کتاب را پیگیری کرده و مسئولان دفتر هنر و ادبیات هلال نیز طی ماه‌ها فعالیت و باهمکاری غلامرضا سازگار، اشعار سروده شده را با محتوای قوی، به منظور روشنگری و بیداری مخاطبان و ارتقاء آگاهیهای عمومی در مورد فلسفه قیام عاشورا و درسهایی که می بایست از این حرکت حسینی گرفت، چاپ و منتشر کرده اند .
با توجه به اهداف پیش بینی شده، این کتاب در اختیار مداحان قرار گرفته تا از امسال در ایام محرم و عزاداری سالار شهیدان، این اشعار به کمک مداحان آمده و فضای معنوی و معرفتی مجالس حسینی ارتقاء یابد.
در کنار این کتاب لوح فشرده ای نیز تهیه شده که نغمه های مناسب اشعار و نوحه ها از طریق آن در اختیار علاقمندان قرار می گیرد .
کتاب "یک ماه خون گرفته؛ هفتاد و دو ستاره" در 297 صفحه به همراه یک لوح فشرده چاپ و منتشر شده است .
منبع خبر:
خبر گزاری مهر

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

ارائه 70 مقاله پاسخ به شبهات الحادی

در پروژۀ گفتمان های الحادی ....
No image

آماده سازی کتاب فرهنگ تاریخ ادوار مسیحیت

فاز اول پروژۀ مسیحیت شناسی، در قالب معرفی تفصیلی تاریخ ادوار مسیحیت مشتمل بر 50 مدخل که به بررسی تاریخی مسیحیت از قبل از میلاد مسیح تا قرن اخیر پرداخته است،
تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

تأثیر بعثت نبوی بر فرهنگ و تمدن بشری

عنصر محوری این گردهمایی وزین ارزیابی رهاورد وحی و نبوت از یک سو، بررسی یافته‌های بشری از سوی دیگر و مقدور و کیفیت تأثیر داده‌های آسمانی در داشته‌های زمینی از سوی سوم است تا در تلو این تحقیق مُضلّع نوآوری و شکوفایی تمدن انسانی که عصاره تلفیق عقل و نقل است، روشن شود.
بررسی علل رواج باستان‌ستايی در ايران معاصر

بررسی علل رواج باستان‌ستايی در ايران معاصر

تاریخ‌نگارانی كه ناسيوناليسم باستان‌گرایی را در نظام تعليم و تربيت چيره كردند

پر بازدیدترین ها

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این بسته فرهنگی شامل 5 پوستر تزئینی با طرح هایی از اشعاری درباره حضرت مهدی (عج) از قیصر امین پور، دعای فرج و دعای نیمه شعبان است.
Powered by TayaCMS