دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

راهپیمایی های بزرگ مردمی در 22 بهمن / حمایت از مبارزات مردم فلسطین

No image
راهپیمایی های بزرگ مردمی در 22 بهمن / حمایت از مبارزات مردم فلسطین
خبرگزاری رسمی قطر با انعکاس راهپیمایی های گسترده و باشکوه ملت ایران در بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد که ملت ایران در این روز بار دیگر از مبارزات ملت فلسطین برای بازپس گیری حقوق غصب شده آنها از سوی صهیونیستها تاکید کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری قطر(قنا) در گزارشی از مراسم امروز در تهران و دیگر شهرهای ایران نوشت : مردم شرکت کننده در راهپیمایی های بزرگداشت سالروز انقلاب اسلامی در بیانیه پایانی بر حمایت ایران از مبارزات ملت فلسطین و دولت منتخب آنها تاکید و حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کردند. بر اساس این گزارش، در این بیانیه همچنین با ابراز نگرانی از بحران سیاسی در لبنان بر ضرورت توافق ملت لبنان درباره انتخاب رئیس جمهوری، هرگونه دخالتهای خارجی و تصمیم گیری در خارج از لبنان محکوم شده است. خبرگزاری قطر با پخش بخشهایی از این بیانیه به ویژه درباره حمایت مردم ایران از برنامه هسته ای صلح آمیز وحقوق مشروع هسته ای آنها نوشت : راهپیمایی های بزرگ مردمی امروز در مناطق مختلف ایران با مشارکت مسئولان بلندپایه نظام و در راس آنها محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری در بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد منبع‌: مهرنیوز

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

No image

اسرار غیبت امام زمان

امروز در تاریخ

امروز در تاریخ

امروز دوشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال 1386 هجری شمسی ، مقارن است با پنجم رمضان سال 1428 هجری قمری و برابر است با هفدهم سپتامبر 2007 میلادی.
Powered by TayaCMS