دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

اعزام ششصد مبلغ در ماه رمضان به روستاهای سیستان و بلوچستان

No image
اعزام ششصد مبلغ در ماه رمضان به روستاهای سیستان و بلوچستان
مسوول واحد اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در ماه مبارک رمضان ششصد مبلغ به مساجد روستاهای سراسر این استان اعزام می شوند.
حجت الاسلام محسن محمدزاده، مسوول واحد اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان وبلوچستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در زاهدان گفت : بر اساس سنت هر ساله در ماه مبارک رمضان امسال ، بیش از ششصد مبلغ از استان های اصفهان، قم و مشهد به مساجد روستاها و بخش های تابعه استان سیتان و بلوچستان اعزام می شوند.
وی افزود : افزون بر این تعداد بیش از 27 روحانی مستقر اعزامی از سازمان تبلیغات اسلامی کشور و 39 روحانی طرح هجرت اعزامی از دفتر طرح هجرت حوزه علمیه قم به انجام فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در استان مشغول هستند.
حجت الاسلام محمدزاده اظهار داشت: این مبلغان جهت برگزاری کلاس های احکام ، قرآن، معارف اسلامی، برپایی نماز جماعت و پاسخ به سئوالات شرعی جوانان و نوجوانان در مساجد روستاها و بخش های تابعه استان سیستان و بلوچستان اعزام خواهند شد.
مسوول واحد اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد: در همین راستا، امور بانوان تبلیغات اسلامی استان نیز در ایام ماه مبارک رمضان تعداد پانزده مبلغه از حوزه علمیه خواهران نرجس(س) زاهدان، به تشکل های دینی بانوان جهت برگزاری کلاس های قرآن، احکام و سخنرانی اعزام می کند.
 
منبع: www.rasanewz.com
 

Powered by TayaCMS

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS