دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

اعلام نامزدهای دریافت جایزه خاطره نویسی

No image
اعلام نامزدهای دریافت جایزه خاطره نویسی نامزدهای دریافت جایزه در بخش "خاطره" یازدهمین دوره از جایزه انتخاب بهترین کتاب سال ‌دفاع مقدس معرفی شدند.‌‌ ‌به‌گزارش ستاد خبری جشنواره کتاب دفاع مقدس، دراین دوره از جایزه که مراحل داوری آن هم ‌اکنون برای معرفی کتاب‌های برگزیده تشویقی و تقدیری در حال پیگیری است، کتاب‌های "از ‌دیار اقیانوس" نوشته سید محمد هاشمی، "روزهای سبز کردستان" نوشته محمد فائق فرجی، "یک ‌دریا ستاره" نوشته سید قاسم یاحسینی و "واقعیت‌هایی از جنگ" نوشته بنیاد سعادتی به عنوان ‌نامزد دریافت جایزه معرفی شده اند.‌از دیگر کتاب‌هایی که در این بخش به عنوان نامزد دریافت جایزه معرفی شده اند، می‌توان به ‌کتاب‌های "مردان سحر" نوشته عباس میرزایی، "مردی که خواب نمی‌دید" نوشته داوود بختیاری ‌دانشور، "ماموریت در ساحل نیسان" تالیف محمود فردوسی اشاره کرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS