دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

بررسی نقشه جامع علمی کشور در جامعه اسلامی مهندسین

No image
بررسی نقشه جامع علمی کشور در جامعه اسلامی مهندسین در جلسه شب گذشته شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین ، طرح جامع علمی کشور با حضور دکتر قدسی پور مجری این طرح مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر ، در جلسه شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین که به صورت مشترک با شورای استان تهران و با حضور مسئولین واحدها و تعدادی از رابطین استانها شب گذشته برگزار شد، نقشه طرح جامع علمی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه همچنین روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین که غرفه هفته نامه جام در نمایشگاه مطبوعات را اداره می کند، گزارشی از چگونگی روند کار در روزهای گذشته ارائه داد و بر این اساس مقرر شد که جامعه اسلامی مهندسین تمامی حاشیه ها و مسائل مربوط به نمایشگاه مطبوعات را بررسی و نظرات این تشکل را در خصوص نمایشگاه مطبوعات به معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام کند.
امیر مقدم مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین و عضو شورای سردبیری هفته نامه جام با اشاره به جدایی نمایشگاه مطبوعات از نمایشگاه کتاب که برای اولین سال به صورت مستقل برپا شده است، گفت: با توجه به اینکه مدیران وزارت ارشاد فراغ بال بیشتری برای سامان دادن امور این نمایشگاه داشتند، لذا انتظار بر این بود که نمایشگاه در سطح بالاتری برگزار شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

مطلب مکمل

کتاب جامعه برتر

کتاب جامعه برتر

کتاب «جامعه برتر» با نگاهی عمیق و نو در کلمات گهربار امیرالمؤمنین علیه السلام، بحث امر به معروف و نهی از منکر را مورد بررسی قرار داده است.

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS