دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود

No image
یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در زاهدان، حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در جمع مسؤولان برگزاری یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ به بیان اهداف و شیوه برگزاری این یادواره پرداخت و افزود: یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه امسال برگزار می شود.
همچنین حسن محمدزاده‌ فراهانی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: برگزاری یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ فرصت مغتنمی برای اشاعه فرهنگ شهادت و تبلیغ دین است.
وی تأکید کرد: کمیته‌های تخصصی درباره جمع‌آوری مطالب و انجام فعالیت‌ها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن مشخص و آماده می شوند.
در پایان این جلسه محسن ارباب افضلی، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان، ضمن بیان گزارشی در خصوص تلاش هایی که تاکنون برای برگزاری این یادواره صورت گرفته از تهیه و تنظیم زندگی نامه‌ شهدای عرصه دین و تبلیغ خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

رفتار و منش امام خمینی (ره) با دختران

رفتار و منش امام خمینی (ره) با دختران

در همۀ جوامع بشری، تربیت فرزندان، به ویژه فرزند دختر ارزش و اهمیت زیادی دارد. ارزش‌های اسلامی و زوایای زندگی ائمه معصومین علیهم‌السلام و بزرگان، جایگاه تربیتی پدر در قبال دختران مورد تأکید قرار گرفته است. از آنجا که دشمنان فرهنگ اسلامی به این امر واقف شده‌اند با تلاش‌های خود سعی بر بی‌ارزش نمودن جایگاه پدر داشته واز سویی با استحاله اعتقادی و فرهنگی دختران و زنان (به عنوان ارکان اصلی خانواده اسلامی) به اهداف شوم خود که نابودی اسلام است دست یابند.
تبیین و ضرورت‌شناسی مساله تعامل مؤثر پدری-دختری

تبیین و ضرورت‌شناسی مساله تعامل مؤثر پدری-دختری

در این نوشتار تلاش شده با تدقیق به اضلاع مسئله، یعنی خانواده، جایگاه پدری و دختری ضمن تبیین و ابهام زدایی از مساله‌ی «تعامل موثر پدری-دختری»، ضرورت آن بیش از پیش هویدا گردد.
فرصت و تهدید رابطه پدر-دختری

فرصت و تهدید رابطه پدر-دختری

در این نوشتار سعی شده است نقش پدر در خانواده به خصوص در رابطه پدری- دختری مورد تدقیق قرار گرفته و راهبردهای موثر عملی پیشنهاد گردد.
دختر در آینه تعامل با پدر

دختر در آینه تعامل با پدر

یهود از پیامبری حضرت موسی علیه‌السلام نشأت گرفت... کسی که چگونه دل کندن مادر از او در قرآن آمده است.. مسیحیت بعد از حضرت عیسی علیه‌السلام شکل گرفت که متولد شدن از مادری تنها بدون پدر، در قرآن کریم ذکر شده است.
رابطه پدر - دختری، پرهیز از تحمیل

رابطه پدر - دختری، پرهیز از تحمیل

با اینکه سعی کرده بودم، طوری که پدر دوست دارد لباس بپوشم، اما انگار جلب رضایتش غیر ممکن بود! من فقط سکوت کرده بودم و پدر پشت سر هم شروع کرد به سرزنش و پرخاش به من! تا اینکه به نزدیکی خانه رسیدیم.

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
No image

امام حسین (ع): «الناسُ عبیدُ الدنیا و الدین لعق علی السنتهم یحوطونه مادرَّت معایشُهم فاذا مُحَّصوا بالبلاء قَلَّ الدَیّانون»

«مردم بندۀ دنیایند و دین بر زبانشان می‌چرخد و تا وقتی زندگی‌هاشان بر محور دین بگردد، در پی آنند، امّا وقتی به وسیلۀ «بلا» آزموده شوند، دینداران اندک می‌شوند.»
No image

قالَ رَسُولُ اللّهِ (صلّى اللّه علیه و آله):«اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤمنینَ لا تَبْرُدُ اَبَداً.»

پیامبر اکرم (صلّى اللّه علیه و آله) فرمود: «براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.» (جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
Powered by TayaCMS