دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود

No image
یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه در زاهدان برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در زاهدان، حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در جمع مسؤولان برگزاری یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ به بیان اهداف و شیوه برگزاری این یادواره پرداخت و افزود: یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ سی ام خرداد ماه امسال برگزار می شود.
همچنین حسن محمدزاده‌ فراهانی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: برگزاری یادواره شهدای عرصه دین و تبلیغ فرصت مغتنمی برای اشاعه فرهنگ شهادت و تبلیغ دین است.
وی تأکید کرد: کمیته‌های تخصصی درباره جمع‌آوری مطالب و انجام فعالیت‌ها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن مشخص و آماده می شوند.
در پایان این جلسه محسن ارباب افضلی، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان، ضمن بیان گزارشی در خصوص تلاش هایی که تاکنون برای برگزاری این یادواره صورت گرفته از تهیه و تنظیم زندگی نامه‌ شهدای عرصه دین و تبلیغ خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.

پر بازدیدترین ها

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
Powered by TayaCMS