دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

دوازدهم بهمن؛ برگزاری اجلاس وهابیت مانع انسجام اسلامی در قم

No image
دوازدهم بهمن؛ برگزاری اجلاس وهابیت مانع انسجام اسلامی در قم
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب، نخستین اجلاس علمی، فکری پویا با همکاری سازمان ملی جوانان با موضوع وهابیت مانع انسجام اسلامی و با سخنرانی آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی برگزار می‌شود. بر اساس این گزارش پخش فیلم محرمانه و منتشر نشده‌ای از جنایات وهابیت و همچنین میزگردی با حضور حجج اسلام حسینی قزوینی و یوسفی غروی از برنامه‌های دیگر این اجلاس می‌باشد. نخستین اجلاس علمی فکری پویا روز جمعه دوازدهم بهمن‌ماه ساعت 8 صبح، در محل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) واقع در قم ـ بلوار امین ـ بلوار جمهوری اسلامی برگزار می‌شود. گفتنی است،‌ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس قم ـ بلوار امین ـ بلوار جمهوری اسلامی ـ کوچه یک ـ پلاک 31 ـ دبیرخانه اجلاس علمی فکری پویا مراجعه و یا با شماره تلفن 8-2113667-0251 تماس حاصل نمایند. منبع خبر: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.

پر بازدیدترین ها

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
Powered by TayaCMS