دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

راهپیمایی های بزرگ مردمی در 22 بهمن / حمایت از مبارزات مردم فلسطین

No image
راهپیمایی های بزرگ مردمی در 22 بهمن / حمایت از مبارزات مردم فلسطین
خبرگزاری رسمی قطر با انعکاس راهپیمایی های گسترده و باشکوه ملت ایران در بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد که ملت ایران در این روز بار دیگر از مبارزات ملت فلسطین برای بازپس گیری حقوق غصب شده آنها از سوی صهیونیستها تاکید کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری قطر(قنا) در گزارشی از مراسم امروز در تهران و دیگر شهرهای ایران نوشت : مردم شرکت کننده در راهپیمایی های بزرگداشت سالروز انقلاب اسلامی در بیانیه پایانی بر حمایت ایران از مبارزات ملت فلسطین و دولت منتخب آنها تاکید و حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کردند. بر اساس این گزارش، در این بیانیه همچنین با ابراز نگرانی از بحران سیاسی در لبنان بر ضرورت توافق ملت لبنان درباره انتخاب رئیس جمهوری، هرگونه دخالتهای خارجی و تصمیم گیری در خارج از لبنان محکوم شده است. خبرگزاری قطر با پخش بخشهایی از این بیانیه به ویژه درباره حمایت مردم ایران از برنامه هسته ای صلح آمیز وحقوق مشروع هسته ای آنها نوشت : راهپیمایی های بزرگ مردمی امروز در مناطق مختلف ایران با مشارکت مسئولان بلندپایه نظام و در راس آنها محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری در بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد منبع‌: مهرنیوز

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.

پر بازدیدترین ها

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
Powered by TayaCMS