دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

شهر مجازی ایده های شهروندی راه اندازی شد

No image
شهر مجازی ایده های شهروندی راه اندازی شد شهر مجازی ایده های شهروندی بامشارکت پایگاه اطلاع رسانی مرکزنظارت همگانی ‪۱۸۸۸‬به همت فرهنگسرای تفکر راه اندازی شد.
مسئول روابط عمومی این فرهنگسرا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: شهر مجازی ایده های شهروندی به منظور جمع آوری ایده های شهروندی، نظرات و طرح‌ها برای کمک به مدیریت شهری راه اندزای شد.
"وفا برهانی" افزود: شهروندان از امروز(ششم آبان ماه) می‌توانند ایده‌ها و نظارت خود را به آدرس اینترنتی‪info.ideha. www‬ارسال کنند.
وی ادامه داد: محیط زیست، بهداشت و سلامت،حمل و نقل وترافیک، عمران و توسعه شهری، خدمات شهری، تفریح و اوقات فراغت، آثار و ابنیه تاریخی، مناسبت ها، گردشگری، آسیب های اجتماعی، فضاهای فرهنگی و غیره ازمحورهای اختصاصی تعریف شده در شهر مجازی برای دریافت ایده های شهروندی است.
وی ادامه داد: از بین ایده های ارایه شده بهترین‌ها انتخاب و به صورت دوره ای به بهترین ایده‌ها جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.
مسئول روابط عمومی فرهنگسرای تفکر گفت: بااجرای این طرح، ایده های شهروندان تهرانی درحوزه های مختلف دینی و مذهبی،فرهنگی،اجتماعی جمع آوری وبه مدیریت شهری در راستای مدیریت بهتر شهری کمک خواهد کرد.
برهانی،پاسخ به نیاز شهروندان،بهبود مدیریت شهری، توجه مدیریت کلان به نظرات شهروندان، تلاش برای مشارکت بیشتر مردم در اداره شهر و ارتقای سطح مشارکت خلاقانه مردم درحوزه مدیریت شهری را از اهداف راه اندزای این شهر مجازی اعلام کرد.
وی ادامه داد: برای فعال شدن این بانک وب سایت، صندوق پستی و خط تلفن ویژه راه اندازی شد.
به گفته برهانی، ضرورت تشکیل این شهرمجازی برای تجمیع ایده های شهروندان در شهرداری لازم به نظر می‌رسید.
برهانی ادامه داد: در حقیقت شهر مجازی ایده های شهروندی برای دسترسی شهروندان و ترغیب آنها برای ارایه ایده‌ها تاسیس شد.
وی افزود: همزمان با یکصدمین سالگرد بلدیه تهران از یکصد نفر ازصاحبان ایده های برتر تجلیل خواهد شد.
وی اظهارداشت:در شهر مجازی علاوه بر دریافت ایده های شهروندان تهرانی قسمت‌هایی برای نظران شهروندان درخصوص ایده های ارایه شده همشهریان درنظر گرفته شده تا به نوعی یکی نظر سنجی اینترنتی در خصوص کم و کیف ایده های ارایه شده صورت گیرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.

پر بازدیدترین ها

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
Powered by TayaCMS