دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

ظرفیت کاروانهای عمره سال 87 تکمیل است

No image
ظرفیت کاروانهای عمره سال 87 تکمیل است ظرفیت کاروانهای عمره سال 87 تکمیل است/ تکلیف ثبت نام متقاضیان عمره فعلا مشخص نیست
یک مسئول در سازمان حج و زیارت گفت: تصمیم گیری در خصوص آغاز مجدد ثبت نام از متقاضیان عمره مفرده هنوز مشخص نشده است اما امیدواریم با برگزاری جلسات مختلف در آینده ای نزدیک به نتیجه برسیم .
عبدالله نصیری مدیر کل روابط عمومی سازمان حج در گفتگو با خبرنگار مهر درخصوص آغاز مجدد ثبت نام عمره افزود: با توجه به تعداد زیاد پشت نوبتی های عمره ، ظرفیت کاروانهای اعزام زائران به عمره برای سال 87 از هم اکنون تکمیل است به همین دلیل در صورت آغاز مجدد ثبت نام نیز متقاضیان باید پشت نوبت بمانند .
وی ادامه داد: بزودی جلسه ای درخصوص تصمیم گیری برای ثبت نام از متقاضیان عمره برگزار می شود که امیدواریم در این خصوص به نتیجه برسیم .
نصیری از اعزام حدود 600 هزار زائر ایرانی در طی 6 ماه به عمره خبر داد و خاطر نشان کرد : اعزام زائران به عمره روز گذشته به پایان رسید و آخرین گروه نیز عازم عربستان شدند که این افراد در تاریخ بیستم ماه مبارک رمضان به کشور باز می گردند.
مدیر کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت تاکید کرد : از سوی سازمان حج و زیارت و کاروانهای مجاز ، در حال حاضر به هیچ وجه ثبت نام و اعزامی به عمره صورت نمی گیرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.

پر بازدیدترین ها

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
Powered by TayaCMS