دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آغاز ثبت نام دوره های جدید آموزشی مجمع عالی حکمت اسلامی.

No image
آغاز ثبت نام دوره های جدید آموزشی مجمع عالی حکمت اسلامی.
ثبت نام سومین دوره آموزش کوتاه مدت همراه با ثبت نام دوره های جدید آموزشی از امروز 13 مهر ماه آغاز شد.
مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: ثبت نام علاقمندان تا 20 مهر ادامه خواهد داشت و اوایل آبان ماه دوره های آموزشی مرکز آغاز خواهد شد.
حجت الاسلام خراسانی افزود: علم دینی توسط حجت الاسلام پارسانیا، بررسی و تحلیل اصالت وجود توسط حجت الاسلام عبودیت، نقد و بررسی رویکردهای هرمنوتیک بر قرآن توسط حجت الاسلام میری،‌ فرق انحرافی معاصر توسط حجت الاسلام رضانژاد،‌ معرفت شناسی توسط استاد معلمی و فلسفه غرب با محوریت نظریات دکارت توسط حجت الاسلام قمی، عرفانهای کاذب استاد شریفی در سومین دوره آموزشی کوتاه مدت  این مرکز ارائه می شود.
وی افزود: اولین دوره آموزشی پژوهشی مرکز نیز با موضوعات تفسیر المیزان توسط استاد غروی، تجرید الاعتقاد توسط استاد رضا نژاد و تهمید القواعد توسط استاد معلمی برگزار می شود.
خراسانی گفت : علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر مجمع عالی حکمت اسلامی واقع در خیابان 19 دی کوچه 10 مراجعه کرده یا با شماره تلفن 7757610 0251 تماس بگیرند.
 
منبع:www.mehrnews.com
 
 

 

Powered by TayaCMS

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS