دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آغاز فعالیت رسمی حوزه علمیه مجازی خواهران

No image
آغاز فعالیت رسمی حوزه علمیه مجازی خواهران با آغاز رسمی فعالیت حوزه علمیه مجازی خواهران تعداد درس‌های ارائه شده در این سایت افزایش می‌یابد.
حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی، معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا گفت: با آغاز فعالیت رسمی بخش آموزش مجازی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، به زودی ارائه درس‌های آموزشی در این حوزه علمیه مجازی افزایش می‌یابد.
وی با بیان این‌که حوزه علمیه مجازی مدتی به صورت آزمایشی فعالیت می‌کرد،‌ اظهار داشت: در این حوزه درس‌ها به صورت غیر رسمی ارائه می‌شود که در مرحله نخست درس‌های منطق 1 و مبادی العربیة 4 در سامانه قرار گرفته است.
حجت‌الاسلام حسینی با تأکید بر این‌که این دروس، غیر رسمی است و در این مرحله بر فعالیت‌های آموزشی رسمی تأثیری نخواهد داشت، ادامه داد: در مراحل بعدی طرح تا بهمن‌ماه دروس لمعه، مکاسب، حلقه ثالثه و دیگر دروس حوزوی نیز در سایت ارائه خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بانوان طلبه در هر زمانی که بخواهند می‌توانند با مراجعه به سایت این مرکز به نشانی http://vu.whc.ir در دوره‌های آموزش مجازی نام نویسی کرده به تحصیل برخی دروس بپردازند.
گفتنی است، دوره‌های مجازی حوزه علمیه خواهران، همزمان با روز ولادت امام رضا(ع) به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرد که در حال حاضر بانوان طلبه می‌توانند با مراجعه به سایت این مرکز با دریافت کد و رمز نام نویسی کنند و به صورت رسمی در دور‌ه‌های مجازی شرکت کرده و از درس‌های غیرحضوری حوزه علمیه خواهران بهره گیرند.
منبع خبر:
خبرگزاری تبیان

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS