دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آمادگی 21 حوزه علمیه در منطقه 3 کشوری برای ثبت نام خواهران

No image
آمادگی 21 حوزه علمیه در منطقه 3 کشوری برای ثبت نام خواهران معاون پشتیبانی منطقه 3 کشوری گفت: 21 حوزه علمیه در استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه بویراحمد آماده ثبت نام خواهران علاقمند به تحصیل در مدارس علمیه خواهران هستند.
حجت الاسلام غلامعباس بهروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت : برای سال آینده تحصیلی از 22 حوزه مصوب این منطقه، 21 استان از علاقمندان به تحصیل در حوزه های علمیه خواهران ثبت نام می کنند که از این تعداد 19 مدرسه علمیه در مقطع دیپلم و 2 مدرسه در مقطع سیکل ثبت نام خود را آغاز کرده اند.
وی افزود: ظرفیت امسال مدارس تابعه این منطقه در استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه حداکثر 400 نفر است و پیش بینی می شود نزدیک به 6 هزار نفر در پذیرش سال جدید، ثبت نام کنند که این استقبال نشانگر ضرورت گسترش مدارس علمیه در این سه استان است.
معاون پشتیبانی منطقه 3 کشوری افزود: اگرچه ثبت نام در حوزه های علمیه خواهران تا 13 اسفند ادامه دارد اما با پیش بینی های صورت گرفته تاکنون با کمبود دفترچه ثبت نام مواجه نشده ایم.
منبع خبر:
خبرگزارى مهر

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS