دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

آموزش فنون کلاسداری ویژه روحانیان و طلاب بسیجی شاهرود

No image
آموزش فنون کلاسداری ویژه روحانیان و طلاب بسیجی شاهرود دوره آموزش فنون کلاسداری ویژه روحانیان و طلاب بسیجی شهرستان شاهرود در کانون جوانان بسیج این شهرستان برگزار می‌شود.
مسؤول بسیج طلاب و روحانیان شهرستان شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در سمنان، از برگزاری دوره فنون کلاسداری ویژه روحانیان و طلاب بسیجی شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: در این دوره حجت‌ الاسلام محمد حسن راستگو، رییس مرکز تربیت مربی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، شیوه‌های نوین جذب جوانان و نوجوانان را آموزش می‌دهد.
محمد مهدی رعایتی هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح فکری، آشنایی روحانیان و طلاب با راهکارهای جدید جذب جوانان و نوجوانان به دین و ارتقای کیفی کلاس‌های مذهبی و فرهنگی که از سوی روحانیان و طلاب برگزار می‌شود، عنوان کرد.
وی افزود: دوره فنون کلاسداری، 31 تیرماه، با حضور250 نفر از روحانیان و طلاب بسیجی آغاز می‌شود.
گفتنی است، این دوره به همت بسیج طلاب و روحانیان شهرستان شاهرود، در کانون جوانان بسیج این شهرستان برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان ʆ) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان (6) نقش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در فتح ایران

این نوشتار در نقد سلسله مقالاتی است که فتح ایران توسط اعراب مسلمان را یکی از مقاطع تلخ تاریخ معرفی نموده‌اند.
راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

راههای رسیدن به آرامش روانی از نگاه قرآن

قرآن کریم که بزرگترین معجزه پیامبراکرم(ص) است و تمام آنچه را که بشر برای هدایت نیاز داشته ودر آن آمده است، کاملترین نسخه برای آرامش روح است.
Powered by TayaCMS