دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

تسهیلات جدید صندوق پژوهش و فن‌آوری استان یزد اعلام شد

No image
تسهیلات جدید صندوق پژوهش و فن‌آوری استان یزد اعلام شد به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، براساس مصوبه هیات مدیره صندوق پژوهش و فن‌آوری استان یزد، شرکت‌هایی که به اخذ تسهیلات از صندوق اقدام کرده‌اند، درصورت پرداخت 75 درصد از بدهی‌های خود و ارائه یک نسخه از طرح اجرا شده، می‌توانند از تسهیلات جدید این صندوق بهره‌مند شوند.
گفتنی است، قبل از این صندوق پژوهش و فن‌آوری استان یزد تا 50 میلیون ریال تسهیلات ارائه می‌کرد ولی افراد واجد شرایط فوق می‌توانند مجدداً تا سقف 100میلیون ریال تسهیلات دریافت کنند.
حمایت از سرمایه‌گذاری‌ خطرپذیر و تامین منابع مالی برای فعالیت‌های مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری مهمترین وظیفه صندوق پژوهش و فن‌آوری محسوب می‌شود. این صندوق که از اسقلال حقوقی برخوردار است، با جذب منابع مالی گوناگون، زمینه‌های لازم برای حمایت مالی موثر از طرح‌های تحقیقاتی و فن‌آوری را در بخش خصوصی از طریق اعطای وام، مشارکت در طرح و سرمایه‌گذاری در موسسات نوپا به عمل می‌آورد.

منبع:
خبرگزاری دانشجویان ایران

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

Powered by TayaCMS