دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

اولین جلسه هیئت مدیره جدید مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می‌شود

No image
اولین جلسه هیئت مدیره جدید مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می‌شود اولین جلسه هیئت مدیره جدید مجمع عالی حکمت اسلامی امشب 6 آذر در قم برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر گفت: با اتمام دوران مسئولیت اعضای دوره اول هیئت مدیره انجمن، گردهمایی اعضای مجمع با هدف ارائه گزارش فعالیت و تعیین اعضای جدید هیئت مدیره برگزار شد که فیاضی، جوادی آملی، پارسانیا، معلمی، غروی، واعظی، پزدان پناه، رضانژاد و عباسی به عنوان اعضای هیئت مدیره دوم و شیروانی و فتحعلی به عنوان بازرس به مدت دو سال انتخاب شدند.
حجت الاسلام خراسانی افزود: اعضای جدید هیئت مدیره در محل انجمن برای تعیین رئیس و دبیر هیئت مدیره تشکیل جلسه خواهند داد. همچنین در این نشست زمان حضور اعضای هیئت مدیره در مرکز پاسخگویی به مسائل حکمت اسلامی مشخص خواهد شد

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

No image

اسرار غیبت امام زمان

امروز در تاریخ

امروز در تاریخ

امروز دوشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال 1386 هجری شمسی ، مقارن است با پنجم رمضان سال 1428 هجری قمری و برابر است با هفدهم سپتامبر 2007 میلادی.
Powered by TayaCMS