دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

تشریفات اداری و کمبود اعتبارات

No image
تشریفات اداری و کمبود اعتبارات تشریفات اداری و کمبود اعتبارات؛مشکلات بخش پژوهش در آذربایجان غربی
معاون پشتیبانی استانداری آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر تشریفات اداری و کمبود اعتبارات مورد نیاز طرح‌های پژوهشی، مشکلات اصلی بخش پژوهش در آذربایجان غربی هستند.
به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، اردشیر ارجمند زاده صبح امروز در آیین تجلیل از پژوهشگران نمونه آذربایجان غربی در ارومیه با بیان اینکه این عوامل موجب شده است، جایگاه پژوهش در استان به درستی معرفی نشود، افزود: دولت آماده است برای حل این مشکلات، موانع را از سر راه پژوهشگران بردارد.
وی با اشاره به اهمیت پژوهش در جوامع بیان داشت: با شناسایی نیازهای توسعه‌ای کشور و حمایت از نخبگان و پژوهشگران کشورمان، می‌توان به توسعه همه جانبه دست یافت.
در این مراسم از 35 پژوهشگر نمونه آذربایجان غربی در ارومیه تقدیر شد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

No image

اسرار غیبت امام زمان

امروز در تاریخ

امروز در تاریخ

امروز دوشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال 1386 هجری شمسی ، مقارن است با پنجم رمضان سال 1428 هجری قمری و برابر است با هفدهم سپتامبر 2007 میلادی.
Powered by TayaCMS