دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

دعوت از نمایندگان مجلس به عضویت در فراکسیون قرآن و عترت

No image
دعوت از نمایندگان مجلس به عضویت در فراکسیون قرآن و عترت نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی دعوت کرد که در فراکسیون قرآن و عترت عضو شوند.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، "لاله افتخاری" در سخنان کوتاه خود در نشست علنی روز یکشنبه مجلس با تاکید بر اهمیت انس گرفتن با قرآن و تطبیق عملکرد افراد با قرآن و اهل بیت (ع) از نمایندگان مجلس دعوت کرد تا در فراکسیون قرآن و عترت عضو شوند.
افتخاری همچنین از نمایندگان مجلس برای عضویت در فراکسیون های حمایت از مخترعان، نخبگان و نوآوران و نیز مجمع نمایندگان ایثارگر دعوت کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر معظم له به استان فارس مبنی بر پرهیز از تجمل گرایی و اسراف، و نیز با اشاره به کاهش نزول باران در سال جاری، از مردم به ویژه بانوان خواست تا ضمن پرهیز از اسراف ، برای نهادینه کردن فرهنگ پرهیز از تجمل گرایی و اسراف در کشور تلاش کنند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

پر بازدیدترین ها

امروز در تاریخ

امروز در تاریخ

امروز چهارشنبه بیست و یکم شهریور ماه سال 1386 هجری شمسی ، مقارن است با بیست و نهم شعبان المعظم سال 1428 هجری قمری و برابر است با دوازدهم سپتامبر 2007 میلادی.
حل معمای چگونگی تشخیص اصوات در مغز

حل معمای چگونگی تشخیص اصوات در مغز

حل معمای چگونگی تشخیص اصوات در مغز توسط محقق ایرانی دانشگاه کالیفرنیا
No image

تمهیدات عید فطر

Powered by TayaCMS