دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در قم

No image
نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در قم نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست با عنوان «رویای بی تصویر هولوکاست» در نگارخانه فرهنگ قم در حال برگزاری است.
محمد سهلانی، مدیر نگارخانه فرهنگ قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا گفت: نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست با عنوان «رؤیای بی تصویر هولوکاست» از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 28 اردیبهشت ماه تا ششم خرداد ماه، برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، نشان دادن چهره واقعی جریان فکری حامی اسرائیل و پشتوانه پوشالی این رژیم اشغالگر است.
سهلانی با بیان این که این نمایشگاه همزمان با سالروز شصتمین سال اشغال فلسطین و پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه برگزار شده است، اظهار داشت: واقعیت نداشتن هولوکاست، ممنوعیت تحقیق و بررسی جریان هولوکاست و سکوت مجامع بین المللی در برابر جنایات رژیم اشغالگر قدس، از موضوعاتی است که هنرمندان در کاریکاتورهای خود در این نمایشگاه به آن پرداخته اند.
مدیر نگارخانه فرهنگ در پایان تصریح کرد: تعداد آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه نود اثر است که از میان 200 اثر ارسالی به نگارخانه، انتخاب شده است.
گفتنی است، در این نمایشگاه هنرمندان داخلی و خارجی از کشورهایی نظیر فلسطین، لبنان، مصر و برزیل شرکت کرده‌اند.
علاقه مندان می توانند برای بازدید به نشانی قم ـ ابتدای خیابان دورشهر ـ جنب کوچه شماره ده ـ نگارخانه فرهنگ قم، مراجعه کنند.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

Powered by TayaCMS