دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در قم

No image
نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در قم نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست با عنوان «رویای بی تصویر هولوکاست» در نگارخانه فرهنگ قم در حال برگزاری است.
محمد سهلانی، مدیر نگارخانه فرهنگ قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا گفت: نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست با عنوان «رؤیای بی تصویر هولوکاست» از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 28 اردیبهشت ماه تا ششم خرداد ماه، برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، نشان دادن چهره واقعی جریان فکری حامی اسرائیل و پشتوانه پوشالی این رژیم اشغالگر است.
سهلانی با بیان این که این نمایشگاه همزمان با سالروز شصتمین سال اشغال فلسطین و پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه برگزار شده است، اظهار داشت: واقعیت نداشتن هولوکاست، ممنوعیت تحقیق و بررسی جریان هولوکاست و سکوت مجامع بین المللی در برابر جنایات رژیم اشغالگر قدس، از موضوعاتی است که هنرمندان در کاریکاتورهای خود در این نمایشگاه به آن پرداخته اند.
مدیر نگارخانه فرهنگ در پایان تصریح کرد: تعداد آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه نود اثر است که از میان 200 اثر ارسالی به نگارخانه، انتخاب شده است.
گفتنی است، در این نمایشگاه هنرمندان داخلی و خارجی از کشورهایی نظیر فلسطین، لبنان، مصر و برزیل شرکت کرده‌اند.
علاقه مندان می توانند برای بازدید به نشانی قم ـ ابتدای خیابان دورشهر ـ جنب کوچه شماره ده ـ نگارخانه فرهنگ قم، مراجعه کنند.
منبع: خبرگزاری رسا

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

پیامدهای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی چه بود؟

دوره پهلوی را می‌توان دوره رشد و گسترش بهائیت دانست. بسیاری از چهره‌های شاخص بهائیت در این دوره، با بهره‌مندی از حمایت‌های ویژه شاه، سمت‌های سیاسی و اقتصادی متعددی را به دست آوردند.
چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

چگونه عاشورا مسیر اسلامِ شیعی و شیعیانِ ایرانی را تغییر داد؟

درباره عوامل گرایش ایرانیان به علویان و مذهب تشیع، مورخان و پژوهشگران نظرات متفاوتی بیان کرده‌اند.
چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

چگونگی متخلق شدن به اخلاق فاضله(کیمیای اخلاق)

انسان چگونه خودش را به اخلاق فاضله متخلق کند و از رذایل اخلاقی دوری نماید؟ چگونه این معنا را در مرحله عمل پیاده کند؟ علمای اخلاق می‌گویند: ابتدا انسان باید حالت موجود نفس را حفظ کند و سپس به تهذیب رذایل و جبران ضررهای گذشته بپردازد.

پر بازدیدترین ها

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

بسته فرهنگی امام مهدی تولید شد

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این بسته فرهنگی شامل 5 پوستر تزئینی با طرح هایی از اشعاری درباره حضرت مهدی (عج) از قیصر امین پور، دعای فرج و دعای نیمه شعبان است.
Powered by TayaCMS