دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

بزرگترین دروغگوى دنیا!

به راستى بزرگترین دروغگوى دنیا کیست؟پاسخ این سوال را کمتر کسى مى داند زیرا ابزارهاى دقیق و کارآمدى جهت آمارگیرى از دروغگویان در این کره خاکى وجود ندارد.! البته در برخى کشورها دروغگویان جمعیت زیادى را تشکیل مى دهند!یکى از این کشورها انگلستان است که درصد قابل توجهى از مردم آن به خرافه پرستى عادتى مزمن پیدا کرده اند.در این کشور جادوگران با خیالى آسوده...
No image
بزرگترین دروغگوى دنیا!
بزرگترین دروغگوى دنیا! زندگى غربی به راستى بزرگترین دروغگوى دنیا کیست؟پاسخ این سوال را کمتر کسى مى داند زیرا ابزارهاى دقیق و کارآمدى جهت آمارگیرى از دروغگویان در این کره خاکى وجود ندارد.! البته در برخى کشورها دروغگویان جمعیت زیادى را تشکیل مى دهند!یکى از این کشورها انگلستان است که درصد قابل توجهى از مردم آن به خرافه پرستى عادتى مزمن پیدا کرده اند.در این کشور جادوگران با خیالى آسوده به زندگى خود ادامه مى دهند و در آمد مناسبى نیز دارند.مسلما هر کجا که خرافات پاى مى گذارد دروغ نیز در کنار آن رشد پیدا خواهد کرد.این قاعده ایست که کمتر کسى مى تواند منکر آن شود.در این میان انگلیسى ها به افراد درئغگو و خیالپردازان جایزه مى دهند! اخیرا عنوان «بزرگترین دروغگوى جهان» به خاطر گفتن داستانى درباره یک زیردریایى آلمانى جنگ جهانى دوم که جهت رمزگشایى تلویزیون دیجیتال به انگلیس حمله‌ور شد، به مردى به نام «جانی» اختصاص یافت. جان گراهام، ملقب به «جانى چاخان» برنده مسابقه سالانه دروغترین قصه دنیا شد که در پارک ملى «لیک دلستریکت» انگلیس برگزار شده است. این مرد 69 ساله ادعا مى‌کند به طور اتفاقى با زیردریایى BOAT-U برخورد کرده که این زیردریایى در همان لحظه آماده حمله به شهر وایت هاون بوده است. وایت‌ماون، اولین شهر در کشور انگلیس بوده که تلویزیونهاى آن از سیستم آنالوگى به دیجیتالى تغییر یافت. گراهام در گفت‌وگو با رادیو بى بى سى اصرار کرده که داستانش عین واقعیت است. برنده شدن افرادى مانند جانى در انگلستان نشانه اقبالى است که نسبت به خرافه و دروغ در این کشور و برخى کشورهاى اروپایى وجود دارد.شاید بهتر باشد کل دروغگویان جهان به انگلستان مهاجرت کنند و با دروغگویان سرزمین بریتانیا رقابتى نزدیک را آغاز نمایند.در هر حال تماشاى جدال دروغگوها خالى از لطف نخواهد بود.
روزنامه رسالت

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

اهمیت شعار سلاح هسته‌ای ندادن در اذهان عمومی

در تقابل ایران با اسرائیل و آمریکا، همیشه گزینه حمله اتمی چالش‌برانگیز بوده و هست. عده‌ای می‌گویند: وقتی آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ما سلاح اتمی دارند و تجربه نشان‌داده، اگر لازم شود هیچ تعارفی در استفاده از آن ندارند، پس ما هم باید سلاح اتمی داشته باشیم.
باغ خسروشاهی

باغ خسروشاهی

کی از شبهاتی که در سال‌های اخیر سبب تحریف امام در ذهن نسل جوان شده است این ادعا است که برخی می‌گویند امام در باغ‌های بزرگ و مجلل اطراف جماران زندگی می‌کردند و بااین‌وجود در رسانه‌ها به مردم یک‌خانه کوچک و ساده به‌عنوان محیط زندگی ایشان نمایش داده می‌شد
دوگانه نهضت و نظام

دوگانه نهضت و نظام

برخی دوگانه‌ها را ابتدا درک نمی‌کنیم ولی به مرور که مشغول کاری علمی می‌شویم یا طرحی عملی را به پیش می‌بریم متوجه آن می‌شویم و بعد بر سر آن دو راهی به انتخابی خاص دست می‌زنیم.
چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

چرا ظهور حاج قاسم، خارج از نظم جمهوری اسلامی امکان تاریخی ندارد؟

شهید سلیمانی بی‌شک در زمره شخصیت‌هایی است که جامعه ایرانی بشدت از وی متأثر خواهد بود. احتمالاً در طول تاریخ هیچ بدرقه‌ای به میزان تشییع پیکر او شکوهمند نبوده است.
آب و برق مجانی می‌شود!

آب و برق مجانی می‌شود!

Powered by TayaCMS