دانشنامه پژوهه بزرگترین بانک مقالات علوم انسانی و اسلامی

اعلام نامزدهای دریافت جایزه خاطره نویسی

No image
اعلام نامزدهای دریافت جایزه خاطره نویسی نامزدهای دریافت جایزه در بخش "خاطره" یازدهمین دوره از جایزه انتخاب بهترین کتاب سال ‌دفاع مقدس معرفی شدند.‌‌ ‌به‌گزارش ستاد خبری جشنواره کتاب دفاع مقدس، دراین دوره از جایزه که مراحل داوری آن هم ‌اکنون برای معرفی کتاب‌های برگزیده تشویقی و تقدیری در حال پیگیری است، کتاب‌های "از ‌دیار اقیانوس" نوشته سید محمد هاشمی، "روزهای سبز کردستان" نوشته محمد فائق فرجی، "یک ‌دریا ستاره" نوشته سید قاسم یاحسینی و "واقعیت‌هایی از جنگ" نوشته بنیاد سعادتی به عنوان ‌نامزد دریافت جایزه معرفی شده اند.‌از دیگر کتاب‌هایی که در این بخش به عنوان نامزد دریافت جایزه معرفی شده اند، می‌توان به ‌کتاب‌های "مردان سحر" نوشته عباس میرزایی، "مردی که خواب نمی‌دید" نوشته داوود بختیاری ‌دانشور، "ماموریت در ساحل نیسان" تالیف محمود فردوسی اشاره کرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

نگرانی از تبلیغ، چالش وحدت و کثرت حوزه علمیه

دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با حوزه علمیه، اظهار مجدد نگرانی ایشان نسبت به نهاد دین و وظیفه‌ای است که بر دوش دارد. نگرانی که به‌صورت خاص بر ضعف امر تبلیغ در بین کارویژه‌های حوزه متمرکز شد و در نهایت راه‌حل اصلی ایشان، ایجاد کانون‌های عظیم ناظر به تبلیغ در دل حوزه علمیه قم، و سپس سایر حوزه‌های کشور بود.
از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی

در یادداشتی با عنوان «از تبلیغ تا دانش تبلیغ؛ با تمرکز بر تجربه جهان مسیحی»، روش تبلیغ جریان‌های دینی مسیحی را مورد بررسی قرار داده است
پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

پشت صحنه قرآن سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟

در یادداشتی با عنوان «پشت صحنه قرآن‌سوزی چه بازی‌ای در جریان است؟» به تبیین ابعاد تازه‌ای از این ماجرا پرداخته است.
ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

ترامپِ احمق رسانه‌ها، یا محصول دین‌داران خاموش؟!

تصویر عمومی جامعه نخبگان ایران از ترامپ، زاییده هژمونی رسانه‌های الیگارشیک لیبرال و سوسیال‌دموکرات آمریکایی، فردی احمق و هرزه است و این فاصله‌ای عمیق از تصویر واقعی ترامپ در آمریکا دارد. رأی آوردن ترامپ محصول یک جریان قدرتمند دین‌دار خاموش در آمریکا بود که تصمیم به فریادزدن گرفت و ترامپ نیز بهترین بازی سیاسی را در این چارچوب داشت و همچنان در حال ادامه‌دادن این بازی خطرناک برای آینده لیبرالیسم آمریکایی و حتی رقیب سوسیال‌دموکرات آن است.
حجاب‌ گستری استوار

حجاب‌ گستری استوار

حجاب آنچنان که از آن بر می‌آید یک مطلوبیّت و یک رفتار ساده و سطحی نیست که بتوان در دوران معاصر با یکی دو توصیۀ ساده از آن حراست نمود. باید عقبۀ نظری نیرومندی برای حراست از این پارۀ مؤثر زندگی متعالی و عفیفانه فراهم کرد.
Powered by TayaCMS